گیم‌پلی Sonic X Shadow Generations شامل مبارزات بیولیزارد و آهنگ‌های بازسازی‌شده است


سگا نسل سایه سونیک ایکس تاریخ انتشار و تریلر جدید در Summer Game Fest اعلام شد که یکی از قدرت های جدید Shadow را تبلیغ می کند. با این حال، گیم‌پلی دقیقی نیز منتشر شد که صحنه‌های آشنا مانند مبارزه با رئیس Biolizard را برجسته می‌کرد. ماجراجویی صوتی 2لطفا زیر را بررسی کنید.

علاوه بر مکانیک های جدید، نسخه ریمستر شده “Supporting Me” که در حین مبارزه بازی می کند نیز بسیار جذاب است. البته، گیم‌پلی بازی نیز قوی است زیرا Shadow در کمان کلنی فضایی مسابقه می‌دهد، اما وقتی Eye of Doom ظاهر می‌شود و او را به یک واقعیت جایگزین می‌کشاند، اوضاع بدتر می‌شود. این یک نسخه بهبود یافته از بزرگراه رادیکال است، به جز با محیط های سورئال و حرکت. کافی است بگوییم، آهنگ های بازسازی شده نیز عالی هستند.

نسل سایه سونیک ایکس این بازی در 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. برای کسانی که پیش خرید کرده اند ماجراجویی صوتی دارای پوسته قدیمی است و نسخه دیجیتال لوکس 3 روز دسترسی اولیه را ارائه می دهد (متاسفانه در سوییچ در دسترس نیست). دومی همچنین با پوسته Terios، کتاب هنر دیجیتال، موسیقی متن، بسته‌های موسیقی پس‌زمینه اضافی، و یک سیزن پس با پوسته‌ها و سطوح اضافی که در زمستان ۲۰۲۴ منتشر می‌شود، ارائه می‌شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید