موفقیت Sonic the Hedgehog به سگا اجازه داد تا فرنچایزهای قدیمی مانند Jet Set Radio و Crazy Taxi را احیا کند.


در طی The Game Awards 2023، سگا اعلام کرد که قصد دارد چندین فرنچایز کلاسیک را احیا کند، از جمله: تاکسی دیوانه و رادیو جت ست. در بیانیه مطبوعاتی اعلام احیای، سگا فاش کرد که به دلیل موفقیت اخیرش، جرات کرده است تا فرنچایز کلاسیک را احیا کند. جوجه تیغی را سونیک کنید.

“در سالهای اخیر، جوجه تیغی را سونیک کنید مدیر عامل شرکت SEGA گفت: “مسیر جدیدی را برای SEGA ایجاد کرده است، به این فرنچایز زندگی می بخشد و مخاطبان جدیدی را از راه هایی که قبلاً فقط می توانستیم رویای آنها را داشته باشیم، به دست آورد.” Shuji Utsumi، مدیر عامل سگا آمریکا گفت: با تکیه بر این موفقیت، ما در حال حفاری در میراث خود هستیم و چندین فرنچایز را دوباره تصور می کنیم تا این بازی ها را به مخاطبان بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.

بیانیه اوتسومی در ادامه صحبت می کند که چگونه این تازه شروعی برای سگا است.

“اعلام امروز تنها آغاز تلاش ما است. اول از همه، هدف ما ایجاد بازی های عالی با شخصیت ها و جهان های به یاد ماندنی است. ما مشتاقانه منتظر انتشار این پروژه ها در سال های آینده هستیم. همانطور که این کار را انجام می دهیم، امیدواریم که طرفداران همه ی سنین با چشم انتظاری به آینده ما نگاه می کنند.”

سگا طی اعلامیه ای در The Game Awards 2023 فاش کرد که بازی جدید خواهد بود رادیو جت ست و تاکسی دیوانه در حال توسعه. این استودیو همچنین از یک بازی جدید در یک سری حتی قدیمی تر خبر داد. شینوبو، خیابان های خشم، و تبر طلایی.

سگا به تازگی منتشر شده است سوپراستارهای صوتی، به عنوان برداشتی جدید از دوبعدی کلاسیک توصیف شد صوتی فرمول. در ماه اکتبر منتشر شد، سوپراستارهای صوتی به نظر می رسد که بازی ضعیف تر از آنچه سگا انتظار داشت شروع شد.این شرکت قبلا منتشر شده بود مرز صوتی، که فوق العاده موفق بود و منجر به انتشار حجم زیادی از محتوا از طریق به روز رسانی های پس از راه اندازی شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید