تولیدکننده Sonic Superstars فکر نمی‌کند هنر پیکسلی برای بازی‌های سونیک دو بعدی تا 10 تا 20 سال آینده قابل اجرا باشد.


رئیس تیم سونیک و تهیه کننده آینده سوپراستارهای صوتیتاکاشی ایزوکا معتقد است که هنر پیکسلی ممکن است بهترین سبک هنری برای جامعه آینده نباشد. صوتی حق امتیاز. در حالی که این 2 بعدی می شود، صوتی ممکن است در آینده دنباله ای برای این بازی وجود نداشته باشد شیدایی صوتی در چند روز.

ایزوکا در مصاحبه با GamesRadar در مورد اهمیت آن صحبت کرد. صوتی فرنچایزی که هم بازی های سه بعدی و هم بازی های دوبعدی اسکرول جانبی سنتی مانند سوپراستارهای صوتی.

وقتی درباره یک برند صحبت می کنید، باید یک عنصر مدرن داشته باشید. صوتی ایزوکا گفت: این یک بازی سه بعدی است. ما همچنین احساس می کنیم که به چیزی کلاسیک نیاز داریم صوتی بازی دو بعدی این ستون اساسی است که باید داشته باشیم. ما همچنین در حال گسترش به سمت فیلم و تلویزیون هستیم، اما برای مخاطبان بازی به مجموعه ای از هر دو سه بعدی و دو بعدی نیاز داریم. ”

آقای ایزوکا ادامه می دهد: مرز صوتی در حال گسترش است صوتی با استفاده از مفهوم Open Zone، جاه‌طلبی‌های پلتفرم سه بعدی فرنچایز را تحقق بخشید.

«سال گذشته آزاد شدیم مرز صوتی، و چی مرز صوتی این یک مفهوم منطقه باز برای تقویت سه بعدی داشت صوتی گیم پلی چیزی است که ما می توانیم برای 10 تا 20 سال آینده روی آن بسازیم تا به ارائه تجربه های جدید گیم پلی برای بازیکنان خود ادامه دهیم.” این فقط تکامل سه بعدی بود. صوتی جهان به جلو حرکت کرده است و من به آنچه تیم ارائه کرده بسیار افتخار می کنم. ”

آقای ایزوکا همچنان در مورد سبک هنری پیکسل آرت صحبت می کند شیدایی صوتیایزوکا ادامه داد که این مجموعه ممکن است نیاز به استفاده از یک سبک هنری معاصر داشته باشد تا 10 تا 20 سال آینده مرتبط باقی بماند.

آقای ایزوکا گفت: “فکر می‌کنم هنر پیکسل عالی است، اما فکر نمی‌کنم که 10 تا 20 سال آینده یک سبک هنری یا ارائه برای بازیکنان باشد. ما می‌خواستیم مطمئن شویم که 10 تا 20 سال بعد، ما هنوز در حال تکامل و ایجاد محتوای جدید بودند.»

سوپراستارهای صوتیقرار است در تاریخ 17 اکتبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch منتشر شود و از سبک هنری سه بعدی و در عین حال حفظ گیم پلی دو بعدی سنتی استفاده می کند. این بازی همچنین دارای حداکثر چهار نفره است که هر بازیکن نقش یک شخصیت متفاوت را بر عهده می گیرد و از توانایی های منحصر به فرد خود استفاده می کند.

از نظر سونیک سه بعدی، مرز صوتی اخیراً تریلری دریافت کرده‌ایم که به‌روزرسانی نهایی را به نام «به‌روزرسانی افق نهایی» به نمایش می‌گذارد. این به روز رسانی شخصیت های قابل بازی جدید و داستان جدیدی را اضافه می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *