انیمیشن افتتاحیه سونیک سوپراستارز متحدین و دشمنان قدیمی را معرفی می کند


سگا از انیمیشن افتتاحیه پلتفرمر 2.5 بعدی جدید رونمایی کرد سوپراستارهای صوتی. این نشان می‌دهد که بازیگران اصلی دستگاه دکتر اگمن را نابود می‌کنند، کاری که آنها بهترین کار را انجام می‌دهند. زیر را بررسی کنید.

توسعه دهنده Addest است (Balan Wonder World) سوپراستارهای صوتی این بازی در جزایر ستاره‌های شمالی جدید اتفاق می‌افتد و Sonic، Amy، Tails و Knuckles قابل بازی هستند. Chaos Emeralds به شما توانایی های جدید قدرتمندی مانند تقویت شخصیت، پریدن از روی آبشارها و تغییر شکل می دهد.

بازیکنان با نیش با اگمن مبارزه می کنند. Sonic the Hedgehog Triple Trouble و یک دشمن عجیب و غریب جدید. بازی را می‌توان به صورت انفرادی بازی کرد، اما برای اولین بار در تاریخ مجموعه، حداکثر چهار بازیکن می‌توانند برای کل کمپین به صورت مشارکتی محلی drop-in/drop-out شرکت کنند.

سوپراستارهای صوتی پاییز امسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. خرده‌فروش پلتفرمر را به‌عنوان برنامه‌ریزی شده برای عرضه در 17 اکتبر فهرست کرده است، بنابراین منتظر اعلام رسمی سگا در ماه‌های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *