Sonic Superstars “شروع کمی ضعیف تر از حد انتظار” داشت – سگا


سوپراستارهای صوتی در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد، در بحبوحه یک دوره شلوغ سال، با واکنش‌های متفاوت منتقدان و بینندگان. به طور مشابه، به نظر می رسد فروش اولیه بازی انتظارات را برآورده نکرده است.

در کنفرانس نتایج سه ماهه اخیر سگا، هاروکی ساتومی، مدیر عامل شرکت، موارد زیر را در مورد فروش فاش کرد: سوپراستارهای صوتی این یک “شروع کمی ضعیف تر” از آنچه شرکت انتظار داشت بود.

با این حال، ساتومی توضیح داد که این شرکت انتظار دارد فروش پلتفرمرهای دو بعدی در ماه های نوامبر و دسامبر بهبود یابد. صوتی عنوان ها بهترین فروش را دارند. در واقع، ساتومی می گوید 90 درصد از بودجه بازاریابی عنوان در طول دوره تعطیلات هزینه می شود، پس از آن سگا انتظار دارد فروش آن برابر با سال گذشته باشد. مرز صوتی (تا ماه می، 3.5 میلیون دستگاه فروخته بود).

سوپراستارهای صوتی Satomi گفت: ” در اکتبر منتشر شد، که شروعی کمی ضعیف‌تر از آنچه ما انتظار داشتیم بود (رونویسی از طریق VGC). اما در واقعیت، در آن زمان، صوتی فروش IP در درجه اول از نوامبر تا دسامبر انجام می شود و بیش از 90٪ از هزینه های بازاریابی برای این عنوان در طول فصول شکرگزاری و تعطیلات پس از نوامبر هزینه می شود.

در نتایج مالی اعلام شده امروز، پیش‌بینی می‌شود با توجه به وضعیت راه‌اندازی فوق، فروش این عنوان اندکی کاهش یابد، اما با هدف دستیابی به فروش در همان سطح قبلی، به فعالیت‌های بازاریابی خود ادامه می‌دهیم. مرز صوتی

وقتی از او پرسیده شد چه چیزی بر آن تأثیر گذاشته است سوپراستارهای سونیک” نماینده فروش Satomi توضیح داد که این به دلیل فصل شلوغی بود که بازی منتشر شد.چیزی مثل Super Mario Bros. Wonder، Marvel’s Spider-Man 2، Alan Wake 2، بسیاری از آثار دیگر که شبیه به پلتفرم‌های دو بعدی هستند نیز منتشر شده‌اند.

ما بر این باوریم که تأثیر عناوین بزرگ از دیگر شرکت‌ها قابل توجه خواهد بود.»[s] انتشار همزمان قابل توجه است، اما ما قصد داریم تبلیغات خود را، به ویژه در بازارهای خارج از کشور، پیش از فصل تعطیلات گسترش دهیم.” «هم امتیازات متاکریتیک و هم امتیازات کاربران مرز صوتیامیدواریم در آینده به فروش محصولات خود ادامه دهیم. ”

ما فروش فیزیکی را با عرضه در بریتانیا آغاز خواهیم کرد. سوپراستارهای صوتی 63 درصد کمتر از سایرین در این منطقه است مرز صوتی در زمان راه اندازی سال گذشته مدیریت شد.

سوپراستارهای صوتی بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید