Sonic Superstars ویدیوی جدیدی دریافت می کند که شخصیت های Trouble Trio را به نمایش می گذارد


ناشر سگا ویدیوی متحرک جدیدی را برای عنوان ساید اسکرول آینده خود منتشر کرده است سوپراستارهای صوتی. این ویدیو با عنوان “Trio of Trouble” شخصیت های جدیدی را معرفی می کند که برای اولین بار در این بازی ظاهر می شوند، از جمله Fang the Hunter، Tripp و دکتر Eggman. ویدیوی زیر را تماشا کنید.

این ویدیو به عنوان یک معرفی متحرک عمل می کند. سوپراستارهای صوتی، هیچ گیم پلی بازی را به نمایش نمی گذارد، اما در عوض بر ایجاد فضای شاد و خوش شانس بازی آینده با ظاهری عالی تمرکز می کند. اگرچه هیچ چیز به صراحت در تریلر تایید نشده است، اما این احتمال نیز وجود دارد که Fang the Hunter به عنوان یک شخصیت قابل بازی ظاهر شود. سوپراستارهای صوتی.

سوپراستارهای صوتی ” برای انتشار در 17 اکتبر برنامه ریزی شده است و برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود. این بازی هم صوتی این بازی گیم پلی سنتی دو بعدی را با گرافیک سه بعدی ترکیب می کند، در راستای عناوینی مانند: مرز صوتی.

این بازی همچنین «Pinball Carnival Act 1» را به نمایش گذاشت، یکی از آهنگ‌های موسیقی متن فیلم که در تریلر فاش شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید