مراحل Sonic Superstars Battle Mode و سفارشی‌سازی آن در تریلر جدید نمایان شد


تیم Sonic و Arzest اطلاعات جدید زیر را به اشتراک گذاشتند: سوپراستارهای صوتی در طول TGS 2023، از جمله یک حالت نبرد جدید. همانطور که در تریلر مشخص شد، این حالت از چهار بازیکن به صورت محلی (شما همچنین می توانید به عنوان ربات بازی کنید) یا هشت بازیکن را به صورت آنلاین پشتیبانی می کند. اگر آنلاین بازی می کنید، می توانید یک اتاق ایجاد کنید یا به آن بپیوندید. با حسن نیت ارائه شده از IGN، آن را در زیر بررسی کنید.

شما با یک جنگنده فلزی اولیه شروع می کنید، اما می توانید با استفاده از قطعات مختلف آن را سفارشی کنید. همچنین پوست شخصیت های معروفی مانند Metal Sonic و Metal Knuckle وجود دارد. بخش‌های اضافی با صرف مدال‌های به‌دست‌آمده در کمپین باز می‌شوند، اما آنها صرفاً جنبه‌های آرایشی دارند.

مسابقات شامل سه مینی بازی تصادفی یا “مرحله” است که از مسابقه برای رسیدن به هدف، تیراندازی به دشمنان با گلوله در Zap Scrap، یا جمع آوری ستاره ها در مدت زمان تعیین شده در Star Snatcher را شامل می شود. امتیازها پس از هر دور جمع می شوند و بازیکنی که در پایان بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده می شود.

سوپراستارهای صوتی در 17 اکتبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید