Sonic Frontiers_17

Sonic Frontiers “بنیاد بازی های Sonic آینده” است – Sonic Team Head


سگا مرز صوتی چند هفته پیش راه اندازی شد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه شد، حتی با استقبال بالای متوسط ​​منتقدان.

مرز صوتی با ترکیب طرح “منطقه باز”، بازی به طور قابل توجهی نسبت به بازی قبلی تغییر می کند. این تا حدودی شبیه یک جهان باز با چالش های مختلف، باس فایت ها، پازل ها و ماموریت های موجود در یک منطقه بدون درز است. در مصاحبه با Sector، تاکاشی ایزوکا، نماینده تیم Sonic فاش کرد که این “بنیاد” عناوین آینده خواهد بود.

“همانطور که ماجراجویی صوتی، هدف ما مرز صوتی این بود که بازی بسازیم که سنگ بنای آینده باشد. صوتی بازی این یک رویکرد کاملاً جدید برای فرنچایز است، اما همچنین آگاهانه به ریشه های Sonic احترام می گذارد. صوتی بازی

“هدف ما این است مرز صوتی تکامل عمل سه بعدی بود که مرحله را در خطی که با آن شروع شد پاک کرد. ماجراجویی صوتی در سال 1998، این بازی به یک بازی ماجراجویی اکشن جدید تبدیل شد که به بازیکنان اجازه می داد آزادانه محیط اطراف خود را کشف کنند.

“ما می دانیم که بسیاری از بازیکنان عاشق کاوش در جهان های وسیع بدون مسیرهای از پیش تعیین شده هستند، و این چیزی است که ما با مفهوم پلت فرم جدید منطقه باز خود به آن دست پیدا کردیم. ما بسیار هیجان زده هستیم که این گام انقلابی را در دنیای بازی های کاتا برداریم.”

راستی مرز صوتی این مربوط به “خط زمانی” رسمی در بازی است. نیروی صوتی چه زمانی مسابقه سونیک تیمیهمکاری با ایان فلین، که در طول سال‌ها مشارکت فعالی داشته، باعث افتخار بوده است. صوتی حق رای دادن برای مدت طولانی او شخصیت‌ها را به خوبی می‌شناخت و به عواطف و تعاملات آنها کمک می‌کرد.» بله، اگر از قالب منطقه پیروی کند.

مرز صوتی موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی رسمی را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha