Sonic Frontiers تریلر جدیدی را منتشر کرد که گیم پلی و داستان آپدیت Final Horizon را به نمایش می گذارد


سگا تریلر جدیدی از آخرین آپدیت اصلی برنامه ریزی شده خود منتشر کرده است. مرز صوتی، به نام Final Horizon. تریلر نشان می‌دهد که قهرمان‌ها در حال بحث در مورد نقشه‌ی اکشن خود هستند، در حالی که خود سونیک تصمیم می‌گیرد با چهار برج استادی مقابله کند و دوستانش در جستجوی زمردهای آشوب هستند. تریلر زیر را تماشا کنید.

تریلر تریلر Final Horizon همچنین توضیح می دهد که از نظر گیم پلی و سطوح چه انتظاراتی از به روز رسانی می توانیم داشته باشیم. مقدار مناسبی از محتوای جدید منحصر به فرد به نمایش گذاشته خواهد شد که احتمالاً برای آزمایش تمام مهارت های Sonic طراحی شده است. این تریلر همچنین دارای گیم پلی از دوستان Sonic، Amy، Tails و Knuckles است.

علاوه بر چالش‌های جدید و شخصیت‌های قابل بازی، به‌روزرسانی Final Horizon یک داستان کاملاً جدید را نیز اضافه می‌کند. این به روز رسانی اواخر امروز منتشر خواهد شد و در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. مرز صوتی پخش کننده رایگان است.

این به‌روزرسانی قبلاً شامل یک تریلر انیمیشنی بود که داستان Knuckles، Amy Rose و Tails را به تصویر می‌کشید. مرز صوتی برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید