نقشه راه محتوای Sonic Frontier 2023 محتوای داستانی جدید، حالت‌ها، شخصیت‌های قابل پخش و موارد دیگر را معرفی می‌کند


مرز صوتی حرکت این فرنچایز به عرصه‌های جهان باز (یا منطقه باز) نشان‌دهنده آغاز عصر جدیدی برای این فرنچایز است، اگرچه بدیهی است که مدتی طول می‌کشد تا بازی بعدی این سری عرضه شود. صوتی طرفداران هنوز چیزهای هیجان انگیزی در آینده دارند.سگا هنوز کارهای جدید زیادی دارد مرز صوتی ما هنوز محتوایی برای ارائه داریم و اولین جزئیات را در مورد آنچه مستلزم آن است فاش کرده ایم.

مرز صوتی محتوای پس از عرضه به سه به‌روزرسانی جداگانه تقسیم می‌شود که در زمان‌های مختلف در سال 2023 ارائه می‌شوند و محتوای داستانی جدید، حالت‌های جدید و حتی شخصیت‌های قابل پخش جدید را به همراه خواهند داشت. هنوز جزئیات خاصی فاش نشده است، اما سگا گفت که به‌روزرسانی اول حالت Jukebox، حالت عکس و یک حالت چالش جدید را اضافه کرده است، در حالی که به‌روزرسانی دوم چالش‌های Open Zone، Coco جدید و محتوای جدید اضافه شده است.جشن گرفتن سونیک سال آینده است. در نهایت، سومین آپدیت شخصیت های قابل بازی و محتوای داستانی جدید را اضافه می کند.

در بررسی ما مرز صوتی، به آن نمره 8/10 داد و گفت: “این مسابقه خانگی نیست، اما مرز صوتی این به راحتی سرگرم کننده ترین سه بعدی است زیرا بسیاری از چیزهایی را که واقعاً مهم هستند را به تصویر می کشد صوتی این یک بازی واقعا سرگرم کننده و جذاب برای سال ها، شاید دهه ها بوده است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرز صوتی موجود بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید