تعداد بازیکنان “Songs of Conquest” بیش از 500000 نفر است.چهار DLC پس از انتشار معرفی شدند


معجون گدازه آهنگ فتح، با الهام از بازی های استراتژی 4X Heroes of Might and Magic 3اخیراً از دسترسی اولیه به نظرات عالی خارج شده است. در عرض یک هفته پس از انتشار، تعداد بازیکنان از 500000 فراتر رفت که نقطه عطفی بزرگ را رقم زد. در یک پست جدید در Steam به مناسبت جشن، توسعه دهنده اعلام کرد که چهار بسته DLC پولی در دست ساخت هستند.

اولین DLC “Tales of Conquest” نام داشت. ظهور ابدیقرار است پاییز 2024 اکران شود. تمرکز بر Barony of Ross است و کاستوس مار به عنوان یک صاحب جدید ظاهر می شود. سازنده تایید کرد که “بیشتر” بهبودهای گیم پلی و مصنوعات جدید در دسترس همه بازیکنان خواهد بود، البته با پرداخت هزینه.

برای اکران در دسامبر 2024 برنامه ریزی شده است بیداری ذاتDLC دوم یک Alreon Wheeler جدید اضافه می کند و Essence Elementals را معرفی می کند. پاییز 2025 چهار چرخ جدید، یک چرخ مانع جدید و یک مجموعه مصنوع کوچک را به ارمغان خواهد آورد، در حالی که زمستان 2025 یک لانا ویلر جدید، یک مجموعه مصنوع اصلی و یک “واحد خنثی درجه برتر” را به ارمغان خواهد آورد.

همچنین رفع اشکال و به روز رسانی های منظم با تمرکز بر حالت چند نفره و کلاسیک وجود خواهد داشت. بازیکنان PS5 و Xbox Series X/S نیز می‌توانند منتظر عرضه پورت در پاییز امسال باشند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید