در رابطه Microsoft-Square Enix چیزی از نظر عملکرد اشتباه است – شایعه


رابطه کاری بین مایکروسافت و اسکوئر انیکس با فراز و نشیب های نسبتاً خوبی روبرو بوده است، اما یک بارفاینال فانتزیاین دیگر یک انحصاری پلی استیشن در دوران PS3/Xbox 360 نبود، اما فرض بر این بود که مسیر پیش رو بسیار هموارتر خواهد بود. با این حال، در سال های اخیر لزوماً چنین نیست.

آنچه شما دوست داریدنیر خودکارواژدها کوئست 11اگرچه به کنسول ایکس باکس پورت شده است، اما چندین عنوان Square Enix رفتار مشابهی نداشته اند.بازسازی فاینال فانتزی 7وفانتزی نهایی 16عناوین اصلی که همچنان انحصاری پلی استیشن باقی می مانند، اماLIVE A LIVE، Octopath Traveler 2، Tactics Ogre Reborn، Final Fantasy Pixel Remasteredو بسیاری دیگر نیز تقریباً برای هر پلتفرم منتشر شدندحذف کردنایکس باکس.

همانطور که برخی حدس می زدند، به نظر می رسد که این رابطه تیره بین مایکروسافت و اسکوئر انیکس را منعکس می کند.او ادعا کرد که بیشتر و بیشتر شایعات مربوط به “یک مشکل عملکردی” را می شنید. کوردن ادامه داد: “هیچ نشانه ای مبنی بر بهبود روابط به این زودی ها وجود ندارد.”

جالب اینجاست که او در یک توییت بعدی نیز پیشنهاد شد برخلاف پیشنهادهایی که می‌گویند بازی‌های اسکوئر انیکس در حال کنار گذاشته شدن از ایکس‌باکس هستند، ممکن است بیشتر مقصر مایکروسافت باشد تا اسکوئر انیکس.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید