Sniper Elite 5 Season 2 ماموریت های کمپین جدید، بسته های سلاح، پوسته شخصیت ها و موارد دیگر را اضافه می کند

Sniper Elite 5 Season 2 ماموریت های کمپین جدید، بسته های سلاح، پوسته شخصیت ها و موارد دیگر را اضافه می کند


نخبگان تک تیرانداز 5از زمان راه‌اندازی آن در ماه می سال گذشته، شاهد تعداد زیادی به‌روزرسانی و افزوده‌های محتوا بوده است و حتی موارد بیشتری نیز در راه است. Rebellion جزئیات جدیدی در مورد انتظارات در فصل دوم بازی فاش کرده است و به نظر می رسد طرفداران تیراندازی مخفی کاری بسیار هیجان زده هستند.

فصل 2 اواخر امسال راه اندازی می شود و 2 ماموریت کمپین جدید، 6 بسته سلاح، 2 بسته پوسته سلاح و 4 پوسته شخصیت به آن اضافه می شود. در این بین، بازیکنان همچنین می توانند مشتاقانه منتظر یک بسته سلاح رایگان دیگر و “برخی” نقشه های چند نفره جدید باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

در همین حال، Rebellion همچنین برخی از محتوای رایگان جدید را برای بازیکنان منتشر کرد، از جمله یک بسته رایگان اسلحه زمستانی و اضافه کردن Landing Zone به عنوان یک نقشه رایگان در حالت چند نفره No-Cross. همچنین یک پیچ و تاب منحصر به فرد به حالت اضافه می کند.

Rebellion توضیح می دهد:برای اولین بار در این نقشه به جای تقسیم نقشه No-Cross مرکزی، یک تقسیم دایره ای را معرفی می کنیم. در این مثال، این به معنای محدود کردن یک تیم به مرکز دهکده است که مخالفان از هر طرف محاصره شده‌اند.

«نقاط برتری اضافی نیز برای ایجاد فرصت‌های تیراندازی بیشتر معرفی شده‌اند، بنابراین هیچ یک از طرفین نباید دست کم گرفته شوند.»

نخبگان تک تیرانداز 5برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat