خالق سریال ماساهیرو ساکورای معتقد است فرنچایز Smash Bros. برای بازی آنلاین مناسب نیست.


از برادران فوق العاده سر و صدا علیرغم موفقیت بزرگ این سری، همیشه در مورد گزینه های چند نفره آنلاین از مشکلات بسیار کمی رنج می برد. ماساهیرو ساکورای سازنده سریال اخیراً در ویدیوی اخیر خود در مورد ساخت بازی های ویدیویی در مورد چندنفره آنلاین این سری صحبت کرده است.

ویدیوی جدید ساکورای که توسط IGN مشاهده شد در فضای مجازی منتشر شد Super Smash Bros. Brawl، منتشر شده بر روی Nintendo Wii و اجرای چند نفره آنلاین آن. در این ویدئو، ساکورای می‌گوید که احساس نمی‌کند بازی چند نفره آنلاین برای بازی مناسب است. برادران را شکست دهید حق امتیاز.

“من به بازی آنلاین فکر نمی کنم” برادران را شکست دهید ساکورای می‌گوید: ما خیلی با هم سازگار هستیم. «یکی از بهترین قسمت های این کار این است برادران را شکست دهید اینگونه است که بازیکنان در میان دوستان خود قهرمان می شوند. با این حال، قرار گرفتن در معرض رقابت آنلاین می تواند اعتماد مردم را از دست بدهد و این چیز خوبی نیست. ”

ساکورای همچنین در مورد پیاده سازی چند نفره در بازی ها و نحوه استفاده از ارتباطات کاملاً همزمان در مقایسه با موارد ناهمزمان مورد استفاده در بازی ها صحبت خواهد کرد. ماریو کارت بازی با چند نفره آنلاین. ارتباط کاملاً همزمان به این معنی است که زمان بندی همه ورودی های پخش کننده در هر فریم همگام می شود.

به دلیل تقاضای شبکه، برادران را شکست دهید ساکورای می‌گوید که بازی آنلاین بازی‌ها اغلب ناقص است، مگر اینکه با دیگران نه تنها از همان کشور، بلکه از همان منطقه نیز بازی کنید.

ساکورای در مورد جنبه های دیگر نیز صحبت می کند. Super Smash Bros. Brawl ویدیوهای حاوی محتوای تک نفره مانند حالت بازی Subspace Emissary. ویدیوی زیر را تماشا کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید