طبق گزارش ها، Sly Cooper بزرگترین عرضه کننده PS Plus Classic خواهد بود


از کوپر حیله گر این مجموعه برای بیش از یک دهه غایب بوده است، و در حالی که هنوز مشخص نیست چه زمانی (یا اگر) بازخواهد گشت، تقاضا برای سری پلتفرم همچنان ادامه دارد. به عنوان مثال، سونی اخیراً بازی اصلی این سری یعنی PS2 Classic 2002 را منتشر کرده است. کوپر حیله گر و راکون دزد برای مشترکین PlayStation Plus Premium در PS5 و PS4 منتشر شد و طرفداران این سری مشتاقانه پاسخ دادند که نشان دهنده یک درخواست طولانی مدت بود. کوپر حیله گر برگرد.

در واقع، طبق گزارشی که توسط TrueTrophies منتشر شده است، از نمونه داده ای از بیش از 3.1 میلیون حساب فعال PSN، کوپر حیله گر این بزرگترین عرضه برای یک بازی در کاتالوگ بازی های کلاسیک پلی استیشن پلاس بود که فقط برای مشترکین PS Plus Premium در دسترس است.این رکورد قبلا متعلق به افسانه اژدهادر سال 2023 به کاتالوگ خدمات اضافه خواهد شد، کوپر حیله گر ما توانستیم تعداد بازیکنان PS5 و PS4 را 2.5 درصد در هفته راه اندازی افزایش دهیم.

پایگاه کاربری PlayStation Plus Premium بخش نسبتاً کوچکی از پایگاه کاربران کلی PSN است. کوپر حیله گر سونی تخمین می زند که اعداد آنچنان بزرگ نخواهند بود، اما برای طرفداران این سری، این امید وجود دارد که محبوبیت بازی در پلی استیشن پلاس بتواند بحث هایی را در داخل شرکت در مورد اینکه آیا احیای این فرنچایز وجود دارد یا خیر.

در سال 2022، کوپر حیله گر توسعه دهنده Sucker Punch گفت که هیچ بازی جدیدی در این سری در حال توسعه نیست. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید