Slitterhead گیم پلی تعویض بدن را در تریلر جدید نشان می دهد


توسعه دهنده استودیوی بازی سازی بوکه در جشنواره بازی تابستانی 2024 روی صحنه رفت تا تریلر جدیدی از بازی اکشن ترسناک آینده خود را به نمایش بگذارد. سر شکافندهتریلر نشان می دهد که گیم پلی این بازی جدید چگونه خواهد بود و می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

این تریلر بیش از دو دقیقه‌ای همچنین ظاهر هیولاهای ترسناک بازی را به نمایش می‌گذارد و مکانیک تعویض بدن را معرفی می‌کند که ظاهراً به بازیکنان اجازه می‌دهد بین شخصیت‌های مختلف جابجا شوند.

هیولاهایی که بازیکنان با آنها مبارزه می کنند سر شکافنده به خودی خود کاملاً عجیب و غریب است، شخصیت بازیکن همچنین می تواند بدن خود را به روش های عجیب و غریب جهش دهد و به سلاح های مختلفی دسترسی داشته باشد که هر کدام سبک مبارزه منحصر به فرد خود را دارند. از جمله نمونه های نشان داده شده در تریلر نیزه ها، پنجه ها، تفنگ های ساچمه ای و حتی یک مینی تفنگ که به نظر می رسد گلوله های جادویی شلیک می کند.

اولین بار در دسامبر 2021 اعلام شد سر شکافنده اولین بازی استودیو بازی سازی بوکه است. این عنوان دارای پیشکسوتان این ژانر است، تپه خاموش این بازی که توسط سازنده Keiichiro Toyama و آهنگساز Akira Yamaoka ساخته شده است، قرار است در تاریخ 8 نوامبر برای PC، PS4، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید