بر اساس یک تریلر گیم پلی لو رفته، Slitterhead در تاریخ 8 نوامبر عرضه خواهد شد


استودیوی بازی سازی بوک سر شکافنده این یکی از عناوین متعددی است که در نمایشگاه Summer Game Fest امروز که از ساعت 2 بعدازظهر PT شروع می شود، نمایش داده می شود. با این حال، به نظر می رسد این تریلر در اوایل کانال رسمی سازنده در یوتیوب منتشر شده است و تاریخ انتشار 8 نوامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC را تایید می کند.

در حال حاضر خصوصی است، اما می‌توانید گیم‌پلی آن را اینجا ببینید. این بازی بازیکنانی را به تصویر می کشد که از توانایی های شبح مانند و حشره مانند برای تصاحب غیرنظامیان دیگر استفاده می کنند. هنگامی که هیولاها ظاهر می شوند، قدرت های خاصی مانند چنگال، تیغه و حتی یک تفنگ Gatling که به نظر می رسد از خون ساخته شده است را از خود نشان می دهند. یک صحنه جالب شامل قطع شدن دست بازیکن در هوا است که به سرعت دوباره وصل می شود.

این توانایی‌های مالکیت برای اکتشاف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به طور متناوب بین دست و پنجه نرم کردن عجیب و غریب و جابه‌جایی از یک نفر به فرد دیگر حرکت کنند. سر شکافنده اطلاعات بیشتر ممکن است در حین یا بعد از نمایشگاه اعلام شود، بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید