اولین نمایش گیم پلی بازی Slitterhead در Summer Game Fest تایید شد


استودیوی بازی سازی بوکه در حال انتشار یک عنوان اکشن ترسناک آینده است. سر شکافندهقرار است در سال 2024 اعلام شود و زمان آن به سرعت نزدیک می شود. جف کیگلی، برگزارکننده جشنواره بازی تابستانی، تأیید کرده است که گیم پلی اولین نمایش جهانی خود را در نمایشگاه در تاریخ 7 ژوئن در ساعت 2 بعد از ظهر PT/5 بعد از ظهر به وقت محلی انجام خواهد داد.

معرفی شده در The Game Awards 2021، سر شکافنده پروژه جدیدی از Keiichiro Toyama است که به دلیل استعداد خلاق خود شناخته شده است. تپه خاموش، عجله جاذبه و آژیر قبل از حرکت در پلی استیشن ژاپن اعلام شد. فیلم‌های گیم‌پلی قبل از آلفا، هیولاهای مختلفی را که بازیکنان با آن‌ها روبرو خواهند شد، و همچنین نبردهای تنومند، مهارت‌های ماوراء طبیعی و حتی بخش کنترل سگ را به نمایش می‌گذارند. با این حال، هیچ چیز مشخصی در مورد داستان یا طرح مشخص نیست.

به طور دقیق، این یک بازی ترسناک است، اما تویاما تاکید کرد که شامل “ژانرهای متعددی است که در آنها وحشت بیان می شود” و می تواند برای افرادی که معمولاً بازی های ترسناک انجام نمی دهند جذاب باشد. پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار هنوز تایید نشده‌اند، اما بوکه سال 2024 را “سال مهمی” می‌داند، بنابراین می‌توان آن را تا 7 ژوئن اعلام کرد. تا آن زمان، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید