Slay the Spire 2 با موتور Godot ساخته شده است


بسیاری از طرفداران با اعلام Mega Crit شگفت زده شدند. Slay the Spire 2، دنباله ای بر عرشه ساز محبوب سرکش. این برنامه که سال آینده برای رایانه شخصی از طریق Steam Early Access عرضه می شود، دارای کلاس های جدید و بازگشتی، دشمنان، باس ها و غیره خواهد بود. با این حال، در یک موتور جدید نیز در حال توسعه است و توسعه دهنده به IGN تأیید می کند که Unity را به نفع موتور منبع باز Godot کنار گذاشته است.

مگا کریت قبلاً از اقدامات بحث برانگیز هزینه نصب Unity انتقاد کرده بود و در عین حال «ویژگی‌های مدرن، تصاویر کاملاً جدید و توسعه‌پذیری مد» را مجاز می‌دانست. علیرغم صرف زمان و تلاش فوق‌العاده برای عنوان جدید، تیم تهدید کرد که به موتور جدیدی منتقل می‌شود مگر اینکه «تغییرات را به طور کامل برگرداند و حفاظت TOS را معرفی کند».

یونیتی در نهایت سر تعظیم فرود آورد و جان ریچیتیلو مدیر عامل شرکت استعفا داد، اما به نظر می رسد مگا کریت به هر حال به سراغ موتور جدیدی رفته است. البته عنوان Slay the Spire 2، بقیه تاریخ است.

باید دید که عاقبت چگونه از گودو برای گسترش قابلیت‌های مد خود استفاده می‌کند، اما همچنین نوید «راه‌های جدیدی برای بازی» را می‌دهد که «هنوز اعلام نشده‌اند». منتظر به‌روزرسانی‌های آینده باشید، به خصوص که جزئیات مربوط به دسترسی زودهنگام در سال آینده فاش خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید