بازی Slay the Spire 2 برای رایانه شخصی معرفی شد و در سال 2025 برای دسترسی زودهنگام عرضه خواهد شد


Mega Crit در اولین نمایشگاه Triple-i Initiative اعلام کرد: Spire را شکست دهیددنباله‌ای برای بازی سرکش ساخت‌وساز موفق در راه است. Slay the Spire 2 برای رایانه شخصی عرضه می شود و قرار است در سال 2025 در Steam Early Access عرضه شود. اولین تریلر را در زیر ببینید.

فهرست Steam نشان می دهد که تمدن هزاران سال منتظر بازگشایی Spire بوده است. New Slayers با دک‌ها و مکانیک‌های منحصربه‌فرد قابل بازی خواهند بود (اگرچه آثار کلاسیک مانند Ironclad و Silent باز خواهند گشت). دشمنان، رویدادها و گنج جدیدی برای کشف وجود دارد، و مانند بازی اول، چندین عمل وجود دارد که هر کدام یک رئیس در انتظار غلبه بر آن هستند.

Slay the Spire 2 با قول “راه‌های جدید بازی” اما با بیان اینکه “هنوز اعلام نشده است” از ابتدا با موتوری جدید در حال توسعه است. این اجازه می دهد تا “ویژگی های مدرن، تصاویر کاملا جدید، و قابلیت توسعه مد.”از اولین مسابقه بهره مند شد از زمان عرضه‌اش در Early Access، دنباله آن همین رویکرد را در پیش گرفته است.

Spire را شکست دهید در رایانه شخصی، PS4، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، iOS و اندروید موجود است. در عرض دو ماه پس از خروج زودهنگام، 1.5 میلیون نسخه فروخت و الهام بخش یک نسل کامل از دک‌سازهای سرکش بود. منتظر جزئیات بیشتر در مورد دنباله و راه اندازی Early Access در سال آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید