Slay the Princess یک رمان تصویری ترسناک جدید از استودیو پشت اسکارلت هالو است


رمان تصویری ترسناک مستقل، شاهزاده خانم را بکشبر روی کامپیوتر منتشر شده است. این بازی برای ویندوز، macOS و لینوکس در دسترس است و به طور کامل از Steam Deck پشتیبانی می کند. شاهزاده خانم را بکش دارای سبک هنری منحصر به فرد مبتنی بر مداد، طراحی دستی و صداگذاری کامل.

در این بازی بازیکنان نقش فردی را بر عهده می گیرند که وظیفه یک ماموریت را بر عهده دارد. شما باید وارد کلبه شوید و شاهزاده خانم را بکشید. اگر بازیکن در این ماموریت شکست بخورد، جهان در خطر نابودی قرار دارد. در همین حال، شاهزاده خانم همنام نقشه ای دارد که حول محور نمردن می چرخد.

شاهزاده خانم با صداپیشگی نیکول گود نایت هر چیزی می گوید تا بازیکن را از کشتن او باز دارد. این عنوان ترکیبی از ایده ماموریت بازیکن توسط یک راوی ناشناس با تصویر یک شاهزاده خانم درمانده در انتظار مرگ است.

شاهزاده خانم را بکش از ویژگی های این بازی تاکید بر روایت و همچنین این واقعیت است که بازیکن می تواند در طول بازی انتخاب های زیادی داشته باشد که همگی تاثیر زیادی در داستان بازی دارند. به گفته توسعه دهنده Black Tabby Games، هیچ راهی برای پیشرفت در بازی وجود ندارد و هر بازیکن قطعا سفر خود را در داستان خواهد داشت.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید