Skydance's Behemoth اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرد که برای انتشار در پاییز 2024 برنامه ریزی شده است.


علاوه بر عناوینی مانند کنکور و ربات اخترآخرین State of Play سونی عناوینی را معرفی کرد که امسال به PlayStation VR2 می آیند.از جمله آنها Skydance Games است. غول پیکرقرار است در پاییز 2024 در کنار SteamVR و Meta Quest 3 عرضه شود. پس از اینکه طاعون به سرزمین های رها شده می رسد و شهرها سقوط می کنند، آنهایی که عاقل مانده اند باید برای زنده ماندن بجنگند. اولین گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

توسط تیم توسعه The Walking Dead: Saints and Sinners، غول پیکر این بر نبرد مستقیم با تأکید بر فیزیک تمرکز دارد. بازیکنان می توانند شمشیر و تبر را به دست بگیرند، از قلاب های قلاب برای پایین آوردن پل ها و کشف تجهیزات استفاده کنند. قلاب گیره برای بیرون کشیدن دشمنان از روی پل ها یا بازیابی سلاح ها نیز عالی است.

شما همچنین می توانید تمام کننده های وحشیانه را آزاد کنید تا دشمنان را مجبور به ورود به موانع خطرناک کنید. سایر بازماندگان در هر مرحله با شما روبرو می شوند، اما آنها بزرگترین تهدید شما نیستند. در این دنیا باس های بزرگی زندگی می کنند که باید آنها را شکست دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. غول پیکردر ماه های آینده، از جمله تاریخ انتشار رسمی، شما را در جریان خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید