Skull Island: Rise of Kong در 17 اکتبر منتشر می شود


سرگرمی آسیاب بازی Giants of Skull Island: Rise of Kong در تاریخ 17 اکتبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، Nintendo Switch و PC از طریق Steam منتشر خواهد شد. این بازی بر اساس کینگ کونگ اثر مریان سی کوپر، بر روی تربیت کونگ تمرکز دارد، زیرا او به دنبال انتقام از ساوریان گائو برای از دست دادن والدینش است. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

در طول مسیر، مکان های مختلف، از جنگل ها و غارها گرفته تا باتلاق ها و کوه ها را کاوش کنید و با انواع تهدیدها مبارزه کنید. کونگ ترکیب‌های قدرتمندی را منتشر می‌کند و مردم را با غرش خاص خود شگفت‌زده می‌کند، اما او همچنین توانایی‌های جدیدی را در طول ۵ تا ۶ ساعت داستان باز می‌کند. برای اطلاعات بیشتر، به مصاحبه با توسعه دهنده مراجعه کنید.

Giants of Skull Island: Rise of Kong این دستگاه با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد، اما نسخه Colossal نیز با قیمت 49.99 دلار وجود دارد. این شامل دانه‌بندی فیلمی است که ظاهر فیلم‌های دهه 1933 و 1970 را تقلید می‌کند، یک بسته سبک کنگ برای رنگ‌آمیزی مجدد کنگ در هشت رنگ مختلف، آثار هنری پشت صحنه، موسیقی متن ارکسترال، و یک حالت عجله رئیس گنجانده شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *