Skull and Bones در فوریه 2024 منتشر خواهد شد – شایعه


جمجمه و استخوان ها از زمانی که بیش از شش سال پیش اعلام شد، بیشتر اوقات به تعویق افتاده است، اما سال گذشته یکی از موقعیت‌های لحظه آخری برای بازی دزدان دریایی چند نفره بوده است. . یک بار قرار بود در نوامبر 2022 منتشر شود، اما به ماه مارس و سپس چند ماه قبل از آن به عقب کشیده شد.

در ماه اکتبر، یوبی سافت اعلام کرد که این بازی در سه ماهه چهارم سال مالی 2023/24 (یعنی بین ژانویه تا مارس 2024) منتشر خواهد شد، اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد عنوان وجود ندارد. به نظر می رسد تاریخ انتشار آن لو رفته است. . طبق گزارشی که توسط Insider Gaming منتشر شده است. جمجمه و استخوان ها قرار است در 16 فوریه سال آینده اکران شود. به گفته منابع ذکر شده در این گزارش، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده تاریخ انتشار جدیدی اعلام شود. از نظر زمان، احتمالاً در مراسم The Game Awards در تاریخ 7 دسامبر معرفی خواهد شد.

البته وقتی صحبت از آن می شود جمجمه و استخوان ها حتی اگر به طور رسمی توسط یوبی سافت اعلام شده باشد، بهتر است آن را به عنوان چیزی ملموس در نظر نگیرید. به هر حال، این یک بازی با تاخیر بیشتر از آن چیزی است که می توانید روی یک دست حساب کنید.

هر بار که آزاد می کنیم جمجمه و استخوان ها این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید