تریلر Skull and Bones از نسخه بتای باز آینده خبر می دهد


یوبی سافت جمجمه و استخوان ها به نظر می رسد در مسیر انتشار در ماه آینده باشد، اما بازیکنان علاقه مند این شانس را خواهند داشت که آن را در نسخه بتای باز آتی امتحان کنند. تریلر جدیدی نیز با تبلیغات مشابه منتشر شده است که نوید می دهد که پیشرفت شما به بازی ادامه خواهد یافت (و قفل پاداش های انحصاری را باز کنید). آن را بررسی کنید.

از 7 فوریه در ساعت 6 بعد از ظهر PT تا 11 فوریه در ساعت 3 بعد از ظهر PT، پیش‌بارگذاری بتای باز از ساعت 1 بامداد PT در 6 فوریه آغاز می‌شود. بازیکنان می‌توانند سواحل آفریقا، لانه دزدان دریایی Sainte-Anne در جزیره سرخ، دریای آزاد و هند شرقی را کاوش کنند، جایی که لانه دزدان دریایی دیگری به نام Telok Penjara منتظر است. شما می توانید قرارداد ببندید، اما نمی توانید از درجه دزد بالاتر بروید.

با این حال، در حالی که نسخه بتا زنده است، می‌توانید با تجربه رویدادهای جهانی و سایر فعالیت‌ها، کاوش کنید. Cross-play نیز فعال است و به شما امکان می دهد روی پلتفرم های مختلف با هم بازی کنید.

جمجمه و استخوان ها در 16 فوریه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. در اینجا درباره برنامه‌های پس از راه‌اندازی، از جمله فرصت‌های جدید تصاحب، رویدادهای جهانی، پادشاه دزدان دریایی و موارد دیگر بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید