فصل اول Skull and Bones هم اکنون در حال پخش است


جمجمه و استخوان ها سرانجام در اوایل ماه جاری منتشر شد. کاملاً برعکس شعله‌ور کردن جهان با بررسی‌های انتقادی‌اش، برای کسانی که با بازی‌های دزدان دریایی آنلاین در اقیانوس‌ها حرکت می‌کنند، Ubisoft اولین فصل رایگان پس از بازی Released را منتشر کرده است. راه اندازی محتوا

قسمت اصلی اضافه شده به فصل 1 یک رویداد فصلی جدید است که حول محور لرد دزدان دریایی افسانه ای فیلیپ لا پسته و ناوگان طاعون او متمرکز است. بازیکنان در رویدادهای سخت و فزاینده‌ای روی می‌آورند که در نهایت در پایگاه عملیاتی او، Brighted، به اوج می‌رسد. دژ.

چندین رویداد جدید جهانی دیگر اضافه شده است، از جمله رویارویی با کشتی‌های جنگی نخبه از شرکت‌های بزرگ مانند DMC و جناح‌های محلی مانند قبیله فراه، و همچنین بازرگانی که غارت‌های با ارزش را در مسیرهای تجاری اقیانوس هند حمل می‌کنند. شامل برخورد با کاروان‌ها. . علاوه بر این، بازیکنان اکنون می‌توانند جوایز جدیدی پیدا کنند و به شکار کشتی‌های ارواح، هیولاهای دریایی و غیره بروند.

فصل 1 همچنین جوایز جدید تابلوی امتیازات، باز کردن قفل پاس نبرد پولی اضافی، ارتقاء کیفیت زندگی و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

یوبی سافت نیز اعلام کرد جمجمه و استخوان ها دارای دومین میزان تعامل تا به حال برای یک بازی یوبی‌سافت است، اما گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که تعداد کل بازیکنان این عنوان به هر حال انتظارات را برآورده نمی‌کند.

جمجمه و استخوان ها برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید