Skull and Bones اکنون بر روی رایانه شخصی و کنسول ها در دسترس است، نسخه آزمایشی رایگان اکنون در دسترس است


پس از تاخیرهای مکرر، جدیدترین بازی چند نفره یوبی سافت با موضوع دزدان دریایی اکنون در دسترس است. جمجمه و استخوان هاسرانجام برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شد. در راستای انتشار آن، جمجمه و استخوان ها آزمایشی رایگان نیز در دسترس است. تریلر آزمایشی رایگان را در زیر ببینید.

نسخه آزمایشی رایگان به بازیکنان امکان دسترسی تقریباً به تمام محتوا را به مدت هشت ساعت می دهد. جمجمه و استخوان هاهیچ محدودیتی برای بازیکنان به جز محدودیت زمانی وجود ندارد.

جمجمه و استخوان ها بازیکنان به جای دزدان دریایی جدید قدم می گذارند که در جستجوی چالش و رقابت به آب های اکتشاف شده می روند. بازیکنان با هیچ شروع می کنند و باید فعالیت هایی را برای افزایش شهرت خود انجام دهند، مانند امضای قرارداد و رفتن به گنج یابی.

این بازی از اقیانوس هند در دوران دوم طلایی دزدی دریایی الهام گرفته شده است. بازیکنان همچنین می توانند با سه بازیکن دیگر برای چالش های چند نفره در دریای آزاد تیم شوند. انتظار می رود این بازی پس از عرضه با محتوای جدید و به روز رسانی رایگان پشتیبانی قابل توجهی دریافت کند.

علاوه بر در دسترس بودن بر روی تمامی پلتفرم های مدرن، جمجمه و استخوان ها از طریق Ubisoft+ و همچنین سرویس‌های بازی ابری مانند Amazon Luna و GeForce Now در دسترس است. نسخه PC این بازی در حال حاضر بر روی Steam در دسترس نیست، اما در فروشگاه Ubisoft و Epic Games در دسترس بازیکنان است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید