skull and bones

شایعه: Skull and Bones تا 2H 2023 منتشر خواهد شد.


عناوین اکشن-ماجراجویی اخیراً با مشکل مواجه شده اند Ubisoft Can’t Take Time Off جمجمه و استخوان ها به نظر می رسد ادامه خواهد داشت. بار دیگر از مارس به 24-2023 موکول شده است، با احتمال راه اندازی حداکثر تا 31 مارس 2024. اگر این کافی نیست، به گفته تام هندرسون از Insider Gaming، گزارش‌های آزمایش‌کنندگان و توسعه‌دهندگان بازی چندان مثبت نیستند.

بر اساس این دو سازنده و یک “حساب استفاده شده” از پیشرفت بازی، این باور وجود دارد که این عنوان تا اواخر سال 2023 “در اولین زمان” منتشر نخواهد شد. بعید به نظر می رسد. همچنین، پس از یک رویداد یک هفته‌ای پلی تست، یکی از پلی‌تست‌ها گفت که توسعه‌دهندگان در پاسخ به عدم وجود نبرد زمینی، «آنقدر وارد بازی شده‌اند که نمی‌توانند کار جدی انجام دهند».

این تأخیر برای یک تجربه زیباتر است، اما بازیکنان آزمایش کننده گزارش دادند که باگ های شکستن بازی هنوز وجود دارند. یک رویداد پیش نمایش عملی رسانه ای برای هفته اول فوریه برنامه ریزی شده بود. بعداً به تعویق افتاد.

جمجمه و استخوان ها برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. در اینجا می توانید آخرین گیم پلی بازی را مشاهده کنید.نویسنده: Ravi Sinha