Skull and Bones کمتر از 1 میلیون بازیکن دارد – شایعه


در همین حال Suicide Squad: Kill the Justice League از انتظارات WB Games و Ubisoft کمتر بود. جمجمه و استخوان ها خیلی خوب نیست منابعی که با تام هندرسون از Insider Gaming صحبت کردند، گزارش دادند که حدود 850000 بازیکن وجود دارد.

با کمال تعجب، این گزارش شامل کسانی می‌شود که در آزمایشی رایگان 8 ساعته شرکت کردند (میانگین زمان بازی 3-4 ساعت بود). برچسب قیمت 70 دلاری به عنوان یک عامل ذکر شده است و باعث انتقادات درون شرکت شده است، به طوری که یکی از کارمندان که روی پروژه کار می کرد گفت: ”

قبل از عرضه، مدیر عامل یوبی سافت از قیمت آن دفاع کرد و گفت: جمجمه و استخوان ها یک “بازی بسیار بزرگ” است و مردم متوجه خواهند شد که چقدر “وسیع و کامل” است. او آن را “یک بازی کامل و سه گانه که در دراز مدت جواب می دهد” نامید.

جمجمه و استخوان ها این برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است و پس از گزارش‌ها وارد مرحله توسعه در سال 2013 شد. این به طور رسمی در E3 2017 معرفی شد، اما در طول سال‌ها به دلیل گزارش‌هایی از راه‌اندازی مجدد، مشکلات رهبری و موارد دیگر با تاخیرهای متعددی مواجه شد. محتوای بیشتری در راه است، از جمله هیولاهای دریایی جدید برای مبارزه، پادشاه دزدان دریایی، و حتی فرصت های بیشتری برای تصاحب. برای نقشه راه اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید