skull and bones

دریافت 30 دقیقه جمجمه و استخوان با نمایش “بازی روایی”


یوبی سافت 30 دقیقه فیلم جدید از بازی دزدان دریایی که اخیراً به تعویق افتاده بود منتشر کرد جمجمه و استخوان هاویدیویی به نام The Deck بر روی «بازی روایی» بازی تمرکز دارد.

این ویدئو چندین جنبه مختلف از گیم پلی را به نمایش می گذارد جمجمه و استخوان ها، پست ها، فعالیت ها و حتی نکاتی در مورد داستان بازی.

با ویدیو بروید، نزدیک شوید جمجمه و استخوان ها داستان سرایی آن بسیار شبیه به سایر بازی های چند نفره دزدان دریایی است. دریای دزد، این کار را انجام دهید. بازیکنان در فعالیت‌های دزدان دریایی عادی شرکت می‌کنند، با یک چارچوب اضافه برای داستانی که در اطراف آنها جریان دارد.

به عنوان مثال، هنگام گفتن داستانی در مورد برادر و خواهری که ادعا می کنند وارثان قانونی این منطقه هستند، بازیکن باید ابتدا به جایی که برادر با تاج فرار کرده است، سفر کند. این کار با یافتن سرنخ های کشتی شکسته دنبال می شود و به بازیکن مقصد بعدی خود را می دهد.

به گفته یوبی سافت، این داستان ها به عنوان راهنمای داستان در نظر گرفته نشده اند. جمجمه و استخوان ها، بیشتر برای پر کردن داستان های پشت سر برخی از شخصیت های بازی است.

جمجمه و استخوان ها، دوباره به تعویق افتاد، بنابراین هنوز تاریخ انتشار قطعی وجود ندارد. در عوض، این بازی برای انتشار در سال 2023-24 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shunal Doke