نسخه PC اسکیت نیز در Steam موجود است


EA بازگشت آینده خود را فاش کرد. اسکیت حق امتیاز، عنوان مناسب اسکیتهمزمان با انتشار آن بر روی کنسول ها و همچنین پلتفرم های خود EA بر روی Steam خواهد آمد. این اعلامیه از طریق پستی در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) منتشر شد که شامل یک کلیپ کوتاه است که در زیر قابل مشاهده است.

برای زمینه، چیزی است که استودیو روی آن کار می کند اسکیت—دایره کامل—به بازیکنان این امکان را می دهد تا بازی را از طریق انواع تست های بازی که فقط در برنامه EA در دسترس هستند امتحان کنند. از زمان نگارش این مقاله، بازی حتی فهرستی از فروشگاه Steam ندارد.

Full Circle به‌روزرسانی‌های توسعه منظم را منتشر می‌کند. اسکیت. در جولای 2023، این استودیو قول اجرای تست های بیشتری را برای نسخه کنسولی بازی داد. با این حال، با توجه به اینکه بازی هنوز در مراحل ابتدایی خود است، در حال حاضر مشخص نیست که استودیو چه زمانی یک آزمایش بتا یا آلفا در مقیاس بزرگ را منتشر خواهد کرد تا بازیکنان بیشتری بازی را امتحان کنند.

اما در این بین، استودیو ویدیویی را منتشر کرده است که این به روز رسانی را به نمایش می گذارد. اسکیت. یکی از این ویدئوها که در ژوئن 2023 منتشر شد، ترفندهای وحشتناکی را نیز به نمایش گذاشت.نزدیکترین دوره انتشار رسمی اسکیت بر اساس گزارش سود سه ماهه مه 2023 شرکت، این از آوریل 2024 به بعد خواهد بود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید