دفتر خاطرات طراحی اسکیت جزئیات جدیدی را در مورد شخصی‌سازی و تزئینات شخصیت‌ها نشان می‌دهد


مدتهاست که EA مورد انتظار است اسکیت راه‌اندازی مجدد بازی برای مدتی در دست اجرا بوده است و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می‌کشد تا بازی آماده عرضه شود، اما توسعه‌دهنده Full Circle کار بسیار خوبی در ادامه به اشتراک‌گذاری جزئیات جدید در مورد بازی انجام داده است. توسعه چگونه پیش می رود؟ این استودیو اپیزود دیگری از مجموعه خاطرات توسعه خود را با نام The Board Room منتشر کرده است. این بار بر روی موارد زیر تمرکز می کنیم: اسکیت سواری گزینه های سفارشی سازی

اسکیت بازیکنان می توانند ظاهر شخصیت خود را به روش های مختلف شخصی سازی کنند. علاوه بر اینکه می‌توانید قد، شکل بدن و ویژگی‌های شخصیت خود را از ابتدا انتخاب کنید، طیف وسیعی از گزینه‌های کمد لباس مانند تاپ، شلوار، کلاه، عینک، کفش و جوراب را نیز در اختیار دارید. بیشتر.

مجموعه ای از برندهای دنیای واقعی و همچنین بازگشت علاقه مندی های طرفداران از بازی های گذشته، از جمله لباس های اسکلت، را به نمایش می گذارد. البته، گزینه‌های سفارشی‌سازی به اسکیت‌برد، هنر عرشه، برچسب‌ها، طرح‌های نوار چسب، رنگ چرخ‌ها و موارد دیگر گسترش می‌یابد. گزینه‌های سفارشی‌سازی قابل باز شدن هستند، اما بازیکنان همچنین می‌توانند آن‌ها را در فروشگاه درون‌بازی خریداری کنند.

اسکیت در حال توسعه برای کامپیوتر و کنسول. تاریخ انتشار در حال حاضر مشخص نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید