immortals of aveum

FPS جادویی تک‌نفره Immortals Of Aveum در سال 2023 منتشر می‌شود و توسط EA منتشر می‌شود


EA با استفاده از برچسب EA Originals خود تعدادی عنوان امیدوارکننده مستقل منتشر می کند. دوتا طول میکشه چه زمانی راه فرار آینده Koei Tecmo شکارچی هیولا-بازیکنان رقیب قلب های وحشی. یکی دیگر از آنها در مراسم اخیر The Game Awards معرفی شد که چشم‌انداز جالبی نیز به نظر می‌رسد.

جاودانه های آووم این یک تیرانداز اول شخص تک نفره است، اما مبارزه با جادو و جادوهای جادویی به جای سلاح های معمولی است. این بازی که با Unreal Engine 5 ساخته شده است، نوید یک “کمپین غریزی و سینمایی” را در “یک جهان فانتزی اصیل پوشیده از افسون، پر از درگیری و در آستانه فراموشی” می دهد.

جاودانه های آووم اولین پروژه توسعه دهنده مستقل Ascendant Studios است، اما با تیم توسعه نسبتاً با تجربه متشکل از چندین توسعه دهنده کهنه کار. این بازی توسط کارگردان و مدیر عامل بازی، برت رابینز، که قبلاً مدیر خلاق اصلی بود، هدایت می شود. Dead Space، Call of Duty: Modern Warfare 3، Call of Duty: Advanced Warfare، چه زمانی Call of Duty: WW2.

من مدیر خلاق چهار بازی بزرگ متوالی بوده ام. فضای مرده و سه ندای وظیفه عنوان، و من این فرصت فوق العاده را داشته ام تا استودیوی شخصی خود را راه اندازی کنم و تیمی شگفت انگیز بسازم که به اندازه کافی خوش شانس هستم که هر روز با آن کار کنم. 4 سال بعد تاسیس شد، ما در حال اتمام اولین بازی خود هستیم که به عنوان یک ایده هیجان انگیز دیوانه کننده شروع شد یک بازی سه گانه هیجان انگیز دیوانه وار ما EA را به عنوان شریک انتشارات خود انتخاب کردیم. جاودانه های آووم تا حد امکان بینندگان بیشتری را به دست آورید. ما خوشحالیم که تخصص و منابع EA از ما پشتیبانی می کند و نمی توانیم منتظر باشیم تا همه شما بازی کنید. “

جاودانه های آووم در سال 2023 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد. تریلر رونمایی را در زیر ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat