طبق گزارش ها، سایلنت هیل کمتر از 43 دقیقه زمان دارد


Konami امروز یک Silent Hill Transmission جدید را برگزار می کند که “به روز رسانی بازی، بینش عمیق تر از فیلم و کالاهای جدید” را ارائه می دهد.بسیاری از طرفداران معتقدند که تیم Bloober است تپه خاموش 2 جزئیات است Silent Hill: Townfall ارائه توسط No Code و Annapurna Interactive. گفته می شود که طول ارائه 42 دقیقه و 38 ثانیه است، بنابراین ممکن است منتظر چیزهای زیادی باشید.

این از Wario 64 در توییتر می آید، که همچنین اشاره می کند که اولین نمایش برای ساعت 15:50 PT تنظیم شده است (نمایش از ساعت 16 PT شروع می شود). این 10 دقیقه ممکن است یک شمارش معکوس باشد که در طی آن کونامی ممکن است جزئیات جدیدی را در مورد کالا اعلام کند.

اگر ویترین انتقال واقعا طولانی باشد، تپه خاموش 2 جزئیات بیشتر، از جمله جزئیات گیم پلی، ممکن است در آینده فاش شود (احتمالاً در State of Play اعلام شود). تپه خاموش fعنوان اصلی بعدی در فرنچایز NeoBards Entertainment است. برخلاف دیگر عناوین این مجموعه، در دهه 1960 در مناطق روستایی ژاپن می گذرد. هیگوراشی نو ناکو کورو نی و اومینکو شهرت

جزئیات بسیار کمی در مورد این وجود دارد، بنابراین شاید در نهایت بیشتر بدانیم. کونامی ممکن است چند پروژه جدید را نیز معرفی کند. سال گذشته، داسک گولم مدعی شد که این شرکت «حداقل» سه عنوان اعلام‌نشده دیگر در دست توسعه دارد. برای جزئیات بیشتر امروز با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید