پخش سایلنت هیل در 30 می اعلام شد


کونامی سه تا جدید دارد تپه خاموش این بازی در سال 2022 باز خواهد گشت تپه خاموش اگرچه در نمایشگاه Transmission معرفی شد، اما از آن زمان جزئیات بسیار کمی در مورد این سه عنوان فاش شده است. با این حال، همه چیز به زودی تغییر خواهد کرد و شرکت به زودی شروع به صحبت در مورد فرنچایز محبوب ترسناک خواهد کرد.

konami جدید است تپه خاموش ویترین انتقال این پنجشنبه، 30 می در ساعت 4 بعد از ظهر PT برگزار می شود. به گفته این شرکت، این رویداد شامل «به‌روزرسانی‌های بازی، بررسی عمیق‌تر فیلم و کالاهای جدید» خواهد بود.

تیم آبی بار و کونامی تپه خاموش 2 البته، بازسازی همان بازی خواهد بود که بیشتر مردم به آن توجه خواهند کرد. تاریخ انتشار این عنوان ترسناک بقا مشخص نشده است، اما پلی استیشن اوایل سال جاری اعلام کرد که این بازی در سال 2024 منتشر خواهد شد. تیم Bloober اخیرا اشاره کرد که تاریخ انتشار بازی به زودی اعلام خواهد شد.

و Silent Hill: Townfallتوسعه یافته توسط No Code Of مشاهده معروف و منتشر شده توسط Annapurna Interactive. در آخر، تپه خاموش f، که قسمت اصلی بعدی این فرنچایز است.

باید دید که آیا کونامی قصد دارد در مورد بازی های دیگری غیر از این سه صحبت کند یا خیر. طبق اطلاعات فاش شده، این شرکت چندین بازی معرفی نشده دیگر دارد. تپه خاموش عناوینی نیز در حال توسعه هستند و خود کونامی نیز به همین موضوع اشاره کرده است. ممکن است بازسازی های دیگری نیز در دست ساخت باشد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید