کونامی می گوید: Silent Hill: Townfall، Silent Hill F جزئیات «زمانی که زمانش برسد» منتشر خواهد شد


اخیر کونامی تپه خاموش Transmission اطلاعات دقیقی در مورد تیم Bloober ارائه کرد. تپه خاموش 2، از گیم پلی گسترده گرفته تا نسخه های مختلف و تفکرات تیمی. متأسفانه، هیچ به روز رسانی در مورد سایر پروژه های مورد انتظار وجود ندارد. Silent Hill: Townfall و تپه خاموش f.

از طرف دیگر، Hajime Okamoto، تهیه‌کننده سریال، در بلاگ پلی‌استیشن تکرار کرد که این بازی «در حال حاضر در حال توسعه است». ما در زمان مناسب این بازی ها را پیگیری خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

Silent Hill: Townfall توسعه یافته توسط No Code (مشاهدات، داستان های ناگفته) و Annapurna Interactive و چندین آگهی شغلی نشان می دهد که از Unreal Engine 5 استفاده می کند. اگرچه این فقط یک شایعه است، اما این عنوان اولین فصل از یک مجموعه گلچین را نشان می دهد. دیگر استودیوهای مستقل نیز بر روی عناوین بعدی کار می کنند.

تپه خاموش f توسط NeoBards Entertainment توسعه یافته و توسط Ryukishi07 منتشر شده است (اومینکو، هیگوراشی وقتی گریه می کنند). هنوز هیچ جزئیاتی فاش نشده است، به جز این که در روستاهای ژاپن قرار خواهد گرفت. پلتفرم های هر دو بازی نیز اعلام نشده است. مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید