Silent Hill: به نظر می رسد یک پیام کوتاه از پایگاه داده هیئت رتبه بندی تایوان حذف شده است


کونامی سه عنوان جدید را معرفی کردتپه خاموشبا اعلام عنوانی که در سال گذشته منتشر شد، سریال ترسناک محبوبی که سال ها خاموش بود، بالاخره دوباره در کانون توجه قرار گرفت.با این حال، اگر شایعات را باور کنید، عناوین زیادی وجود دارد.تپه خاموشبازی در حال توسعه که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. یکی از آنها،Silent Hill: پیام های کوتاهگفته می‌شود که یک تیزر قابل پخش برای بازی اصلی بعدی این سری است و سال گذشته در کره جنوبی و تایوان رتبه‌بندی شد و به افشای آن اعتبار بیشتری داد.

اما اخیراً اتفاقات جالبی در این زمینه رخ داده است. همانطور که @AestheticGamer1 در توییتر اشاره کرد،Silent Hill: پیام های کوتاهاخیراً از پایگاه داده رتبه بندی بازی های تایوان حذف شده است. ما هنوز نمی دانیم که این حذف به چه معناست، اما همانطور که @AestheticGamer1 اشاره می کند، ممکن است معنایی از به تاخیر انداختن بازی تا لغو آن داشته باشد.

جالب اینجاست که ممکن است اخبار بیشتری در این رابطه وجود داشته باشد.تپه خاموشآنها به زودی (حداقل برای بازی‌هایی که تاکنون به طور رسمی معرفی شده‌اند) عرضه می‌شوند، و PlayStation Showcase در ۲۴ می برگزار می‌شود. منتظر جزئیات بیشتر در چند روز آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید