Silent Hill 2 Remake

تعداد پروژه‌های سایلنت هیل همچنان در حال افزایش است، برخی از آنها هرگز کاملاً از زمین خارج نمی‌شوند – تهیه‌کننده


سال گذشته به دلایل زیادی سال مهمی بود، تپه خاموش احتمالا یکی از مهم ترین.پس از شایعات بی پایان، کونامی چندین پروژه جدید مانند Bloober Team را معرفی کرده است تپه خاموش 2 بازسازی، Silent Hill: Townfall از No Code و Annapurna Interactive، از NeoBards Entertainment تپه خاموش fعنوان اصلی بعدی که توسط نویسنده مشهور رمان بصری Ryukishi 07 نوشته شده است.

اما چگونه این اتفاق افتاد؟ Motoi Okamoto تهیه کننده سریال به IGN Japan گفت: تپه خاموش این سریال مدتی در وقفه بود. کونامی می خواست آن را به عنوان یک شرکت احیا کند. تپه خاموش بازیتنها چیزی که وجود داشت این بود که هرکس در مورد چه چیزی ایده های متفاوتی داشت تپه خاموش به همین دلیل آنها آن را دوست داشتند و ادغام در یک جهت را دشوار می کرد.

“در همین زمان بود که به کونامی پیوستم و از من پرسیدند که آیا می توانم چیزی بسازم. قبول کردم همه چیز را کنار هم بگذارم، من مسئولیت پروژه را بر عهده داشتم و در نهایت همه ما به یک سمت رفتیم.” .

درباره تصمیم مجدد تپه خاموش 2 به جای بازی اول، اوکاموتو اضافه کرد: تپه خاموشاگر می خواهید احیا کنید تپه خاموش در آن محیط، ما باید هویت خود را به‌عنوان یک برند بازتعریف می‌کردیم، آن را تیزتر می‌کردیم و به شیوه‌ای متمایزکننده برجسته می‌کردیم.

“چی فکر کردی، از تپه خاموش هویت به این نتیجه رسید که این وحشت روانی واقعی سریال است. تپه خاموش 2.

«اگر هویت برند واقعی ترسناک روانی است، به این نتیجه رسیدیم که باید با یک بازسازی شروع کنیم. تپه خاموش 2البته در داخل شرکت نظراتی وجود داشت که بهتر است از صفر شروع کنیم، اما من می خواستم این پروژه را با چیزی شروع کنم که نماد این هویت باشد. ”

Okamoto همچنین در مورد تصمیم به همکاری با چندین توسعه دهنده خارجی، عمدتا استودیوهای مستقل صحبت کرد. «ما در کارهایی که می‌توانیم به تنهایی انجام دهیم محدود هستیم، به این معنی که اگر می‌خواهیم آثار متنوعی خلق کنیم، باید با خالقان مستقل مختلفی کار کنیم. تپه خاموشبه همین دلیل است که ما شروع به کار با افرادی از سراسر جهان کردیم که می خواهند چیزهایی بسازند. تپه خاموش تیم Blobber به بازی ها و همچنین Annapurna Interactive و No Code نزدیک شد.

“متاسفانه برخی از پروژه ها وجود دارد که واقعاً از آب درآمده اند. تپه خاموش تا حالا این یک راز بود، بنابراین من بیرون رفتم و گفتم: “سلام بچه ها! تپه خاموش پروژهاکنون می توانم این کار را انجام دهم، بنابراین سازندگان مورد علاقه من در سراسر جهان تپه خاموش آهنگ های آنها را برای ما بیاور، قول می دهم همه آنها را بخوانم. ”

این مطابق با اظهارات سال گذشته آقای اوکاموتو در مورد ساخت بازی های جدید در این سری و بردن آنها به ارتفاعات جدید است. من روی آن کار کردم. تپه خاموش شایعاتی مبنی بر اینکه سه پروژه اعلام نشده در دست ساخت هستند (شامل نمی شوند) وجود دارد. سایلنت هیل: پیام کوتاه). البته این در مورد شایعات نیز صدق می کند. جامد دنده فلزی چه زمانی کسلوانیا احتمالاً احیایی در کار است، از جمله مورد شایعه شده جامد دنده فلزی 3 بازسازی از Virtuos.

لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. تپه خاموش مصاحبه ما با تیم Bloober در مورد این پروژه را بررسی کنید. تپه خاموش 2 بازسازی اینجانویسنده: Ravi Sinha