تریلر جدید Silent Hill: Ascension منتشر شد که اواخر امسال منتشر خواهد شد


وsilent hill 2 remake, silent hill: townfall, silent hill f,و چه کسی می‌داند چه چیز دیگری، طرفداران سری ترسناک کونامی بالاخره تعدادی بازی بزرگ دارند که منتظر آن هستند، اما این شرکت همچنین به پروژه‌های آزمایشی بیشتری چشم دوخته است. من اینجا هستم.سال گذشته اعلام شدSilent Hill: Ascensionهمانطور که گزارش اخیر نشان می‌دهد، سریال پخش تعاملی بی‌درنگ آینده، تریلر جدیدی دریافت کرده است.

Silent Hill: Ascensionتمرکز بر شخصیت‌های مختلفی که با تهدیدات منحصربه‌فردی از هر نوع وحشت و هیولا در مکان‌های مختلف روبرو هستند، به جامعه این امکان را می‌دهد تا در مورد سرنوشت خود و تصمیمات جمعی مؤثر بر نتیجه داستان تصمیم بگیرند. به گفته کونامی، «حتی سازندگان پروژه هم نمی دانند چگونه».Silent Hill: Ascension پایان تمرکز ویژه ای بر تعامل داستان سرایی جامعه محور دارد. تریلر زیر را ببینید.

Silent Hill: Ascensionقرار است در سال 2023 به صورت زنده پخش شود، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. با توجه به نشت اخیر،ریمیک سایلنت هیل 2وSilent Hill: Townfallما نیز در حال آماده سازی هستیم، لطفا به آن نیز توجه کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید