تریلر جدید نمایش Silent Hill: Ascension اکنون برای پخش روی PS4، PS5 و Bravia TV در دسترس است.


جنوید تریلر جدیدی منتشر کرد Silent Hill: Ascension، یک سریال استریم تعاملی بر اساس فرنچایز ترسناک روانشناختی کونامی. این داستان دو خانواده است که با مرگ یکی از بستگان نزدیک خود در دو مکان روبرو می شوند: Hopes Junction، پنسیلوانیا، و Stildalen، نروژ. آن را در زیر بررسی کنید.

علاوه بر پخش از طریق مرورگر دسکتاپ، iOS و اندروید، می‌توانید روی PS4 و PS5 از طریق برنامه Sony Pictures Core، تلویزیون Bravia از طریق برنامه Bravia Core و تلفن‌های Xperia از طریق برنامه Bravia Core برای Xperia تماشا کنید.

استفان بوگای، خالق و مدیر ارشد خلاقیت Genvid Interactive Series، درباره این همکاری با Sony Picture Entertainment گفت: تپه خاموش کائنات. همانطور که آنها عمیق تر به ترس های خود می پردازند و شهر توسط هیستری دسته جمعی فرا می رسد، این دو خانواده ارتباط عجیبی را بین آنها کشف می کنند، حتی اگر دنیاها از هم دور باشند. ”

جیکوب ناووک، مدیرعامل Genvid نیز اظهار داشت: Silent Hill: Ascension در مقابل این یک بازی نیست، بلکه یک سریال استریم تعاملی است که بر اساس تصمیماتی که بینندگان با هم می گیرند تغییر می کند. من تهیه کننده اجرایی این عنوان هستم، اما نمی دانم چگونه پایان خواهد یافت. در دستان شماست و محتوایی که ایجاد می‌کنید از طریق ارتباط با Sony Pictures، Google، Apple و غیره در سراسر جهان روی تلویزیون و تلفن‌های همراه پخش می‌شود.شرکت می کند Silent Hill: Ascension هر روز یعنی تبدیل شدن به بخشی از تاریخ که دیگر هرگز از آن بازدید نخواهید کرد. ”

پیت وود، معاون ارشد، New Media Distribution، Sony Pictures Entertainment، افزود: Silent Hill: Ascension. ما هیجان زده هستیم که بینندگان دستگاه های سونی را از طریق این ابتکار منحصر به فرد با Genvid به روز با اقدامات هفتگی به روز کنیم. Silent Hill: Ascension شامل هر قسمت از این مجموعه خلاقانه و تعاملی است. ”

Silent Hill: Ascension این فیلم در تاریخ 31 اکتبر ساعت 18 به وقت اقیانوس آرام پخش خواهد شد. پس از پایان فصل عادی، یک مینی فصل با تصمیمات جدید برای باز کردن نتایج مختلف آغاز خواهد شد، اما تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید