Silent Hill: Ascension – مکان‌ها، توهمات جمعی و موارد دیگر در نگاه جدید درونی مورد بحث قرار گرفته است.


طرفداران سایلنت هیل منتظر جزئیات بیشتر هستند، اما ریمیک سایلنت هیل 2 و Silent Hill: Townfall، جنوید Silent Hill: Ascension Inside Look جدیدم را دریافت کردم. ایده سریال‌های استریم تعاملی آینده این است که بینندگان بر رویدادهایی که تبدیل به قانون می‌شوند تأثیر بگذارند.گنوید در تلاش است تا نسخه اصلی را بدزدد از تپه خاموش مدیر تولید شائورین رای گفت که او “از دریچه ای وسیع تر به این اسطوره نگاه می کند.”

همچنین به بررسی آسیب های شخصیتی و چگونگی تأثیر آن بر اطرافیان می پردازد. “ما به یک مکان جهانی تر می رویم تا عمیق تر بررسی کنیم که چگونه این آسیب می تواند بر آن روابط تأثیر بگذارد.

“بنابراین، اگر من یک ترومای حل نشده داشته باشم، چگونه بر من و اطرافیانم تأثیر می گذارد؟ چگونه بر جامعه تأثیر می گذارد؟ و اگر من واقعاً با این مشکل روبرو نشوم، چه تأثیری بر فرزندانم خواهد داشت. حل نشده باقی می ماند؟”

مارتین مونتگومری مدیر خلاقیت گفت: تپه خاموش این در مورد “توهمات جمعی” است. بنابراین فقط به یک نفر محدود نمی شود. این چیزها می تواند واقعی باشد، زیرا کل شهر این توهم رایج را تجربه می کند. چیزها می توانند حاصل تخیل آنها باشند. آنها نمی دانند و ما این ایده را در داستان هایمان تجربه می کنیم. “

اساسا، Genvid می‌خواهد ببیند که چگونه مسائل مختلف شخصیت‌های درون بازی خود را به‌عنوان «تهدیدهای بسیار واقعی» نشان می‌دهند و آن‌ها را وارد بازی می‌کنند. از عروج داستان. شانون اینگلز، نویسنده اصلی گفت که امیدوار است شخصیت‌ها را قابل ربط‌سازی کند «تا بینندگان به آنها اهمیت دهند و بخواهند آنها را نجات دهند».

هنگامی که ما در حال توسعه شخصیت هستیم، آنها افراد ناقص و شکسته ای هستند. مخاطبان این شانس را دارند که به ترسیم این شخصیت ها کمک کنند.

“آنها این شانس را دارند که به شخصیت ها کمک کنند تا تسکین یابند، یا آسیب را حتی عمیق تر کنند. و چیزی واقعاً قدرتمند در آن وجود دارد. ما باید به مخاطب بفهمانیم.”

Silent Hill: Ascension اواخر امسال پخش خواهد شد. در اینجا درباره زمان‌بندی‌ها و رویدادهای زمان سریع بیشتر بدانید. جالب اینجاست که مینی‌فصل‌هایی وجود دارند که سناریوهای «چه می‌شد اگر» را بررسی می‌کنند، جایی که بینندگان می‌توانند تصمیمات جدیدی بگیرند و نتایج متفاوتی را باز کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *