طبق فهرست گوگل پلی استور، Silent Hill: Ascension در 31 اکتبر منتشر خواهد شد


در همه چیزهایی که قرار است بیاید تپه خاموش پروژه، تپه خاموش: بالا آمدن این همان چیزی است که کنجکاوی بسیاری از مردم را تحریک می کند، با توجه به این واقعیت که این یک بازی نیست، بلکه یک بازی در قالب یک سریال استریم است که در آن انتخاب ها و اقدامات بازیکنان (یا بینندگان) نتیجه بازی را تعیین می کند. . داستان. در اوایل سال جاری، کونامی تایید کرد که در سال 2023 منتشر خواهد شد، اما به نظر می‌رسد این انتشار نزدیک‌تر از آن چیزی است که برخی انتظار داشتند.

فهرست فروشگاه Google Play Silent Hill: Ascension به تازگی آپدیت شده است و طبق نسخه به روز شده این صفحه، این سریال ترسناک قرار است اواخر این ماه در هالووین، 31 اکتبر عرضه شود. با توجه به لیست، قسمت اول در ساعت 21:00 ET/6 بعد از ظهر PT پخش خواهد شد.

اگر این واقعاً درست است، فکر می‌کنید کونامی به زودی اعلامیه‌ای رسمی را اعلام خواهد کرد و برنامه پخش را در میان چیزهای دیگر شرح می‌دهد.

می توانید در مورد آن بیشتر بدانید Silent Hill: Ascension، ساختار داستان سرایی مبتنی بر جامعه، برنامه پخش جریانی و موارد دیگر در مصاحبه ای با Jacob Navok، مدیر عامل توسعه دهنده Genvid Interactive.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید