تهیه کننده سریال فاش می کند که کارکنان اصلی Silent Hill 2 خواهان تغییرات بیشتری در بازسازی بودند.


تیم نوار آبی تپه خاموش 2 نسخه بازسازی شده اخیر است تپه خاموش Transmission به دلیل طراحی و ارائه صدای خود، حتی با مشکلات نرخ فریم، مورد تحسین قرار گرفت. اگرچه به نسخه اصلی وفادار بودند، اما برخی از کارکنانی که روی بازی اصلی کار کردند، از جمله طراح هیولا ماساهیرو ایتو و آهنگساز آکیرا یامائوکا، خواهان تغییرات بیشتری بودند.

در مصاحبه ای با Famitsu، Hajime Okamoto تهیه کننده سریال گفت: “سازندگان بازی نمی خواهند یک چیز را دو بار بسازند. به عنوان نویسنده اصلی، فکر می کنم چیزهای زیادی وجود داشت که می خواستم تغییر دهم.”

از طرف دیگر، تیم Bloober خواهان بازسازی وفادارتر بود. به لطف نظرات تیم Bloober، که طرفداران زیادی از بازی اصلی هستند، این بازسازی به نسخه اصلی بسیار وفادار است، این بدان معناست که صفحه‌های رابط کاربری کمتری دارند، مانند بیرون کشیدن یک نقشه به جای یک صفحه نمایش جداگانه کاوش همهجانبه تر

البته، به روز رسانی هایی نیز برای مبارزه انجام شده است، از جمله اقدامات و حملات جدید دشمن و همچنین “دیالوگ کمی تغییر یافته”. هدف از بازسازی این است که به صحنه و داستان وفادار بماند و در عین حال رویکردی مدرن‌تر ارائه دهد.

تپه خاموش 2 این بازی در تاریخ 8 اکتبر برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در دسترس هستند، با دسترسی زودهنگام 48 ساعته برای دارندگان نسخه لوکس. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان، ویژگی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید