Silent Hill 2 دارای گیم پلی غنی با اکتشاف، دشمنان، مبارزه و غیره است


پس از اعلام سرانجام تاریخ انتشار، تپه خاموش 2 پس از مدت‌ها انتظار بازسازی شده توسط Bloober Team، کونامی گیم‌پلی گسترده‌ای از بازی ترسناک بقا منتشر کرده است. تپه خاموش ارسال جریان

نمایش گیم‌پلی با شخصیت اصلی، جیمز، شروع می‌شود که در خیابان‌های مه‌آلود و کوچه‌های وهم‌آور سایلنت هیل قدم می‌زند و ردی از خون را دنبال می‌کند تا به گاراژی تاریک ختم شود. در آنجا، جیمز با یک حادثه هولناک روبرو می شود که در آن از یک سلاح غوغا موقت برای حمله به مردی که در یک آشفتگی خونین دراز کشیده است، استفاده می کند.

پس از برخورد، جیمز وسایل بازیابی را در صندلی عقب ماشین شکسته پیدا می کند و سپس جستجوی خود را برای مری در سراسر شهر از سر می گیرد. بخش‌های بیشتری از حلقه اصلی بازی معرفی می‌شود، مانند یافتن اشیاء مهم توسط جیمز و برخورد با شخصیت‌های مهم دیگر.

از آنجا، گیم‌پلی به بیمارستان بروکهاون منتقل می‌شود، جایی که جیمز و ماریا سعی می‌کنند به دنبال لورا بگردند، اما پس از کاوش در محیطی کم‌نور و وهم‌آور، با دشمنی ترسناک روبرو می‌شوند که برای طرفداران بازی اصلی بسیار آشنا خواهد بود: یک پرستار ترسناک. مواجه خواهد شد.

یک مخفی کاری سبک نیز دیده می شود. جیمز ابتدا به صورت مخفیانه از کنار پرستار عبور می کند، سپس درگیر ترکیبی از تیراندازی و نبرد غوغا می شود. مبارزات Melee شامل مکانیک های جاخالی نیز می شود. کسانی که از مبارزات نمایش داده شده در تریلر قبلی بازی که اوایل امسال منتشر شد ناامید شده بودند، ممکن است هنوز از آنچه در اینجا نشان داده شده است راضی نباشند.

جمع‌آوری اقلام بیشتری انجام می‌شود، و هنگامی که یک تفنگ ساچمه‌ای پیدا کردید، قبل از از سرگیری کاوش پرتنش‌تر، به سرعت روی پرستار دیگری استفاده می‌شود و شما را با بسیاری از اتاق‌ها و محیط‌های وحشتناک بیمارستان آشنا می‌کند. این بخش با یافتن لورا توسط جیمز به اوج می رسد و گفتگوی آنها عملکرد عالی، انیمیشن صورت و وفاداری فنی بازی را به نمایش می گذارد.

البته آن مکالمه برای جیمز فاجعه بار تمام می شود. لورا جیمز را در بیمارستان حبس می‌کند، و او از صحنه فرار می‌کند، اما توسط یک دشمن مرگبار دستگیر می‌شود (احتمالاً می‌توانید حدس بزنید که آن دشمن چیست). قسمت کامل را در زیر تماشا کنید.

تپه خاموش 2 در تاریخ 8 اکتبر برای PS5 و PC منتشر شد. پیش خرید بازی در حال حاضر پذیرفته می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید