بنر Steam TGS بازسازی Silent Hill 2 ممکن است به بروز رسانی قریب الوقوع اشاره کند


تقریبا یک سال از اعلام این خبر می گذرد تپه خاموش 2 با توجه به اینکه یک نسخه بازسازی شده است و از آن زمان تاکنون هیچ بروزرسانی دیگری برای این عنوان ترسناک بقا صورت نگرفته است، واضح است که بیش از اینهاست، به خصوص که توسعه دهنده Bloober Team چندین بار به پیشرفته بودن بازی اشاره کرده است. مثل اینکه زمان خیلی بیشتری گذشته است در طول فرآیند توسعه.

پس کی می توانیم دوباره آن را ببینیم؟ خب، حداقل احتمال کمی وجود دارد که کونامی نوعی به‌روزرسانی را در نمایشگاه بازی توکیو به اشتراک بگذارد. همانطور که توسط یک کاربر در Reddit کشف شد، تپه خاموش 2 صفحه استیم دارای یک بنر TGS 2023 است. این معمولاً معنای زیادی ندارد، اما به این دلیل است که این تنها عنوان آینده کونامی است که آن بنر را در صفحه نمایش می دهد.هیچ کدام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater یا مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1 بنر TGS این شرکت در هر صفحه Steam نمایش داده می شود.

البته، این شواهد عینی نیست، مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، اما Konami انجام دادن اعلام کرده است که قصد دارد در نمایشگاه بازی توکیو (گشایش 21 سپتامبر) به نمایش بگذارد، بنابراین امیدواریم که بازسازی وحشت بقا که مدت ها انتظارش را می کشید نیز در این رویداد به نمایش گذاشته شود.

تپه خاموش 2 در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *