صفحه Steam بازی Silent Hill 2 Remake به‌روزرسانی‌های اخیر را دریافت کرده است


“لعنتی کجاست؟” تپه خاموش 2 بازسازی؟ این سوالی است که بسیاری از ما در ماه‌های اخیر پرسیده‌ایم، زیرا از زمان معرفی آن در یک سال پیش، به‌طور کامل از هرگونه به‌روزرسانی در مورد این عنوان ترسناک بقا خالی شده‌ایم. با این حال، به نظر می رسد که Konami و توسعه دهنده Bloober Team در حال برنامه ریزی برای بازدید مجدد از این بازی در آینده نزدیک هستند.

حداقل این چیزی است که به نظر می رسد فعالیت اخیر در صفحه Steam بازی نشان می دهد. با توجه به SteamDB، تپه خاموش 2 در چند هفته گذشته تعداد زیادی به روز رسانی دریافت کرده است. این به خودی خود لزوماً مدرک خوبی نیست، اما با توجه به ماهیت به روز رسانی، می تواند باشد.

این به روز رسانی از برچسب ها، چندین زبان و دستاوردها پشتیبانی می کند. این به طور بالقوه می تواند نشان دهد که صفحه Steam بازی دارای اطلاعات جدیدی در حال کار است و می تواند برای نمایش های آینده به روز شود.

در طول سال گذشته، تیم توسعه دهندگان Bloober بارها این را گفته اند: تپه خاموش 2 این بازسازی در مراحل پایانی توسعه خود است و بسیاری بر این باورند که انتشار آن ممکن است چندان دور نباشد. باید دید که آیا کونامی قصد دارد در آینده نزدیک تاریخ انتشار مشخصی را اعلام کند یا خیر.

تپه خاموش در هر صورت، طرفداران می توانند منتظر یک سریال استریم تعاملی در آینده نزدیک باشند. Silent Hill: Ascension قرار است در هالووین منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید