Silent Hill 2 Remake

ریمیک سایلنت هیل 2 «هسته داستانی مستقر» را خراب نمی‌کند – تیم بلوبر


پس از سال ها شایعه، کونامی جدیدترین نسخه را اعلام کرد تپه خاموش پروژه ای که شامل بازسازی از تپه خاموش 2 توسط تیم Bloober. دومی انتخاب جالبی است.چون علیرغم تجربه ای که از عناوین ترسناک دارم، خیلی ها لایه ترس 2 چه زمانی در حد متوسط من واکنش های متفاوتی دریافت می کنم.با این حال، توسعه دهندگان قصد ندارند با چیزی که ایجاد می کنند، مشکلی ایجاد کنند تپه خاموش 2 کلاسیک.

در صحبت با GamingBolt، Kacper Michalski، مدیر تولید و Maciek Głomb، تهیه‌کننده اصلی، تیم تمرکز خود را بر ساختن روایت با تغییرات جزئی و بهبودهای گیم‌پلی متمرکز کرده است.

تپه خاموش 2 به نظر ما، داستان ستون اصلی بازی بود و هرگز قصد تغییر آن را نداشتیم. این داستان برای سهولت درک آن برای بینندگان جدید معرفی شد. به هسته روایی تثبیت شده دست نمی‌زند.

“تغییر در گیم پلی بلافاصله قابل توجه است، اما تغییر به دیدگاه فوق شانه ای که در بالا ذکر شد بزرگترین است. بیش از 20 سال از انتشار عنوان اصلی می گذرد، بنابراین ما مطمئن شده ایم که بازی انتظارات مدرن را برآورده می کند. طبیعی بود که نمایشنامه باید بازنگری شود.”

Maciej در مورد تغییرات در پازل ها، سلاح ها، دشمنان و مکان ها گفت: تصمیم به اتخاذ دیدگاه جدید دوربین، هوش مصنوعی دشمن، طراحی سطح، مکانیک سلاح و موارد دیگر را تغییر داد. طرفداران قدیمی تر، گیم پلی جدید را نفس تازه ای می یابند، اما به طور کلی، قصد ما از ابتدا این بود که فضای آشنا و احشایی نسخه اصلی را بازسازی کنیم. تپه خاموش 2.

“ما می خواهیم تعادل سالمی بین حل پازل، مبارزه و داستان حفظ کنیم. هر چیزی که در بازسازی معرفی می کنیم، ابتدا با OG مشورت می کنیم زیرا می خواهیم بازی تا حد امکان به بازی های کلاسیک نزدیک شود. تپه خاموش 2

این با گزارش‌هایی مطابقت دارد که نشان می‌دهد تیم Bloober یک “بند بسیار کوتاه” با محتوای اصلاح شده یا جدید دارد. با این وجود، باید خودتان بازی را انجام دهید تا ببینید چقدر وفادار است.

تپه خاموش 2 این بازی برای PS5 و PC در حال توسعه است و حداقل تا 12 ماه پس از عرضه در انحصار کنسول های سونی خواهد بود. هیچ تاریخ انتشار تایید نشده است، اما مدیرعامل تیم Bloober، پیوتر بابنو، اکتبر گذشته فاش کرد که در حال حاضر در مراحل پایانی تولید است و تیم بر روی پولیش متمرکز شده است. با این حال، کونامی در نهایت تاریخ انتشار را تعیین خواهد کرد.نویسنده: Ravi Sinha