طبق اعلام پلی استیشن، نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 در سال 2024 منتشر خواهد شد.


وقتی تیم کونامی و بلوبر بازسازی شدند تپه خاموش 2 اینکه آیا این بازی واقعاً عرضه خواهد شد یا خیر، سؤالی است که از زمان معرفی بازی برای اولین بار در اواخر سال 2022 با آن روبرو بوده ایم، و عدم به روز رسانی بازی از زمان انتشار آن، این سؤال را بزرگتر کرده است. با این حال، به نظر می رسد امسال ممکن است در نهایت سال انتشار نسخه بازسازی شود.

کانال رسمی یوتیوب پلی استیشن اخیراً تریلری را بارگذاری کرده است که نگاهی اجمالی به تعدادی از عناوین تایید شده برای انتشار در سال 2024 برای این پلتفرم دارد. مانند اژدها: ثروت بی نهایت، ظهور رونین، استلار بلید، تکن 8، تولد دوباره فینال فانتزی 7، جزم اژدها 2، و بسیاری دیگر معرفی شده اند.

به اندازه کافی عجیب، تپه خاموش 2 همچنین نقاطی در تریلر وجود دارد (از ساعت 01:00 شروع می شود). برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگری که در Reels نشان داده شده‌اند، نسخه بازسازی شده ترسناک بقا در واقع یک پنجره رسمی برای انتشار در سال 2024 توسط ناشر ارائه نشده است.

همچنین یک بازسازی کونامی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – این نیز در حال حاضر پنجره انتشار رسمی ندارد – طبق تریلر، این نیز در سال 2024 منتشر خواهد شد.

تیم توسعه دهندگان Bloober از آن زمان چندین بار به آن اشاره کرده اند. تپه خاموش 2 این پروژه تا اکتبر 2022 در مراحل نهایی توسعه اعلام شده است، بنابراین فکر می کنید انتشار آن در سال 2024 بسیار محتمل است.

در ماه نوامبر، Bloober Team جزئیات جدیدی را در مورد عدم ارتباط در مورد بازی فاش کرد و اظهار داشت که این مسئولیت کونامی به عنوان ناشر است که در زمان عرضه به‌روزرسانی‌ها را ارائه کند. توسعه دهنده از آن زمان گفته است که پروژه طبق برنامه است، اما تپه خاموش هاجیمه اوکاموتو، تهیه‌کننده اصلی سریال کونامی، اخیراً گفته است که امیدوار است با انتشار یک بازی جدید در سال 2024، این مجموعه ترسناک را تقویت کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید