مدیر عامل تیم Blue Bar می گوید تریلر بازسازی Silent Hill 2 “روح بازی را منعکس نمی کند”


تپه خاموش آخرین State of Play سونی بود و از زمان انتشار مخفیانه آن حضور پررنگی داشت. تپه خاموش: پیام کوتاه تریلر جدید بازسازی تیم Bloober را تماشا کنید تپه خاموش 2. اولی با وجود بررسی های متفاوت بیش از 2 میلیون بار دانلود شد، در حالی که دومی نیز واکنش های متفاوتی را به همراه داشت. می توانید افکار ما را اینجا ببینید.

جالب اینجاست که Piotr Babieno، مدیرعامل تیم Bloober نیز احساس می‌کند که تریلر «روح بازی را منعکس نمی‌کند». در یک مصاحبه ویدیویی خصوصی با investor.tv (رونویسی شده توسط Eurogamer، ترجمه شده توسط DeepL)، او درباره نوشتن نظرات منفی روی تریلر شوخی کرد. اما او همچنین افزود: ما کاملاً جدی هستیم که مسئولیت صفحه بازاریابی را نداریم. این مسئولیت شرکای ما است [Konami]. این تریلر مطمئناً روح بازی را منعکس نمی کند.

“این روح چیزی نیست که زمانی بود، و نه روح چیزی است که ما اکنون ایجاد می کنیم. ما در تلاش هستیم تا دیدگاه رمانتیک این بازی را که 22 سال پیش معرفی شد، به طور کامل منعکس کنیم. ما فکر می کنیم وقتی بازیکنان بازی واقعی را می بینند. بازی واقعی، آنها آن را به روشی کاملا متفاوت ارزیابی خواهند کرد.”

در حالی که برخی از طرفداران نسبت به این پروژه ابراز تردید کرده اند، برخی دیگر پیام های مثبتی ارسال کرده اند. بابینو در مورد جلوه های بصری گفت: “می توانید مطمئن باشید که ما از تمام پتانسیل Unreal استفاده می کنیم. [Engine] پنج.”

تپه خاموش 2 ' برای PS5 و PC در حال توسعه است، اما تاریخ انتشار نامعلوم است (پلی استیشن به انتشار سال 2024 اشاره کرده است). Hajime Okamoto، تهیه‌کننده سری Silent Hill گفته است که بازی در حال حاضر در مراحل نهایی توسعه است و احتمالاً تاریخ انتشار آن اواخر سال جاری اعلام خواهد شد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید