استودیوی بازسازی Silent Hill 2 می گوید جزئیات جدید به کونامی بستگی دارد، “ارتباط بخشی از کار است”


تیم نوار آبی تپه خاموش 2، بازسازی عنوان کلاسیک ترسناک روانشناختی کونامی، در دست توسعه است. با این حال، در ماه های اخیر اطلاعیه های بزرگ زیادی وجود نداشته است. صفحه Steam آن به‌روزرسانی شده است و کونامی اخیراً توضیح داده است که «داستان منشأ ویژه» برای Pyramid Head «نادرست» است، اما هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار آن نشده است.

خوشبختانه تیم Bloober در توییتر تایید کرد که لغو نشده است. در مورد جزئیات جدید، طرفداران پرسیدند که چه زمانی اعلام خواهند شد یا اینکه آیا این به کونامی مربوط می شود. توسعه‌دهنده دومی را تأیید می‌کند و می‌افزاید: “Konami یک ناشر بازی است و ارتباط قطعاً بخشی از کار آنها است.”

اگرچه در اوایل سال جاری مشخص شد که نسخه بازسازی شده برای انتشار آماده نیست، اما ممکن است به زودی اعلامیه ای منتشر شود، به خصوص که The Game Awards 2023 در تاریخ 7 دسامبر برگزار می شود. در هر صورت، با نزدیک شدن به سال 2024، به‌روزرسانی‌های رسمی احتمالاً از راه خواهند رسید، پس با ما همراه باشید.

تپه خاموش 2 برای PC و PS5 می آید. این یک انحصاری زمان‌بندی شده برای کنسول سونی است که طبق گزارش‌ها به مدت 12 ماه است و هیچ صفحه‌ای برای بارگیری وجود ندارد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید